Оголошення

Запрошуємо на фестиваль дитячої та юнацької творчості "Зорецвіт талантів" - 3 червня у Червоноперекопському будинку культури о 10:00

Запрошуємо на фестиваль дитячої та юнацької творчості "Зорецвіт талантів", який відбудеться 3 червня у Червоноперекопському будинку культури о 10:00.

10:00 30.05.2019

Як зберегти урожай від вогню

Незабаром жнива. Щоб захистити вирощений урожай від пожеж, треба завчасно намітити запобіжні заходи, підготувати все необхідне для гасіння вогню, якщо він виникає.

15:26 24.05.2019

Державна служба зайнятості - запрошення на захід 23 травня

Шановні мешканці Зеленопідської ОТГ Запрошуємо Вас 23 травня 2019 року о 10:00 взяти участь у виїзному заході Каховського міськрайонного центру зайнятості, який відбудеться в приміщенні Будинку Культури с. Зелений Під (за адресою с. Зелений Під, вулиця Шкільна, 9В)

16:03 16.05.2019

Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області оголошує конкурс на придбання квартири для медичних працівників

ОГОЛОШЕННЯ Зеленопідська сільська рада теритоіальної громади Херсонської області оголошує конкурс на придбання квартири для медичних працівників.

08:24 13.05.2019

Графік звітів сільського голови за 2018 рік

Нижче наведено графік проведення звітів сільського голови перед жителями Зеленопідської громади по населеним пунктам. Запрошуються усі небайдужі. Галина Павлінва Лобунько доповість про роботу, що була проведена у громаді у 2018 році, про досягнення та найгостріші проблеми, а також відповість на питання жителів населених пунктів ОТГ.

08:12 09.04.2019

Інформація для роботодавців від Каховського міськрайонного центру зайнятості

Сучасна служба зайнятості для роботодавців Найважливішими партнерами для державної служби зайнятості є роботодавці, тому основним із завдань Каховського міськрайонного центру зайнятості є задоволення потреб роботодавця у кваліфікованих робітниках.

15:35 08.04.2019

Якісна освіта – гідна робота

Шановні мешканці Зеленопідської ОТГ Херсонської області, якщо Ви бажаєте отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Херсонському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який розташований в місті Нова Каховка. Головним завданням центру є здійснення ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослого населення.

14:46 13.02.2019