Новини, доступ до публічної інормації

Підприємство КСКП «Фрегат»

Код ЄДРПОУ 38523327

Адреса: 74844,в. Гагаріна 21,с. Костогризове, Каховський р-н.,Херсонська обл.

Костогризівське сільське комунальне підприємство «Фрегат» створене за рішенням сесії Костогризівської  сільської ради Каховського району.

Метою діяльності підприємства є задоволення потреб населення,а саме здійснення  забору,очищення та постачання води населенню 3 сіл: Костогризове,  Наталівка, Богданівка.

Водопостачання трьох населених пунктів здійснюється від комунальних водопроводів побудованих в с .Наталівка в 1960році, в с. Богданівка в 1971 році, в селі Костогризове в 1978році.

У с. Костогризове в робочому стані використовується 2 Арт.свердловини і 1 вежа Рожновського.  Арт.свердловина №12-345 вежа Рожновського та Арт.свердл.№12-192 по вул.Чкалова.

У с. Наталівка використовується Арт.свердловина №12-191,вежа Рожновського по в. Зеленій.

У с. Богданівка  Арт.свердловина №12-144,вежа Рожновського на північ 250м від села. КСКП у с. Костогризове обслуговує – 9100км водопроводу. До сільського водопроводу  підключені також і школа, дит.садочок, ФАП , об’єкти торгівлі, адмін.будівля сільської ради Костогризівського  старостинського округу Зеленопідської ОТГ, СБК «Світанок»,220 домоволодінь використовує воду для своїх потреб.

У с. Богданівка КСКП обслуговує 6160 км водопроводу .Підключені: сільська школа,об’єкти торгівлі,200 домоволодінь які використовують воду для своїх потреб.

У с. Наталівка  - 5400 км водопроводу. Підключені 40 домоволодінь які використовують воду для своїх потреб.

Комунальне підприємство має трьох  штатних працівника: бухгалтер  - в.о. директора; контролер-касир; слюсар аварійно-відновлювальних робіт.

Абоненти на 90% забезпечені лічильниками.