Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Інформація для роботодавців від Каховського міськрайонного центру зайнятості

Дата: 08.04.2019 15:35
Кількість переглядів: 561

Сучасна служба зайнятості для роботодавців

Найважливішими партнерами для державної служби зайнятості є роботодавці, тому основним із завдань Каховського міськрайонного центру зайнятості є задоволення потреб роботодавця у кваліфікованих робітниках.

Сьогодні державна служба зайнятості все більше покращує та наближає свої сервіси до клієнтів. Для роботодавців вже запроваджено сучасні технології, такі як: електронний кабінет роботодавця, відео вакансії та відео презентації підприємств.

Фото без описуЕлектронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця. Електронний кабінет дає змогу роботодавцю, не залишаючи свій офіс, власноруч створити вакансію та надати в електронному вигляді звіт Форми № 3–ПН, переглянути історію направлень безробітних на основне місце роботи та на тимчасові роботи, виконання договорів на громадські роботи, договорів про працевлаштування після навчання, перелік послуг центру зайнятості, у тому числі і компенсація єдиного внеску. Електронний кабінет зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. На сьогодні, вже 95 роботодавців Каховського району зареєстрували свої персональні електронні кабінети.

З метою забезпечення ефективної допомоги роботодавцям в пошуку необхідних співробітників, Каховський міськрайонний центр зайнятості використовує нові форми роботи – відео вакансії та відео презентації роботодавців, які можуть постійно транслюватися під час проведення інформаційних заходів для безробітних. Таким чином, роботодавці Каховського району презентують своє підприємство шукачеві роботи. Також всі бажаючі мають змогу переглядати створені відео вакансії на офіційній сторінці Херсонського обласного центру зайнятості на каналі «YouTube».

Усі послуги державної служби зайнятості БЕЗКОШТОВНІ.

Шановні роботодавці Зеленопідської ОТГ Херсонської області, якщо Ви ще не скористалися даними послугами, запрошуємо до Каховського міськрайонного центру зайнятості та сподіваємося, що дані нововведення державної служби зайнятості стануть Вам у нагоді.

Адреса:

м. Каховка,
проспект Європейський, 6 (кабінети 304 та 305)

Графік роботи:

понеділок – четвер з 8.00 до 17.00
п’ятниця з 8.00 до 15.45

Електронна адреса відділу взаємодії з роботодавцями: kmrcz@i.ua

Заступник начальника
відділу взаємодії з роботодавцями
Каховського МРЦЗ
Малиновська Н.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора