A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

ПРОГРАМА Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Зеленопідської громади на 2021-2023 роки

 

ЗМІСТ

 1. Паспорт Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх  числа на території Зеленопідської  громади на 2021-2023 роки, шляхом придбання його за кошти сільського бюджету.
 2. Визначення проблем,  на розв’язання яких  спрямована Програма
 3. Визначення мети  Програми
 4. Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, показники результативності.
 5. Обсяги та джерела фінансування Програми.
 6. Строки та етапи виконання Програми.
 7. Очікувані результати Програми
 8. Координація та контроль за ходом виконання Програми.
 9. Додаток 1. Заходи з реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території  Зеленопідської  громади на 2021-2023 роки.  
 10.  Додаток 2. Показники результативності Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх  числа на території Зеленопідської  громади на 2021-2023 роки.  
 11. Додаток 3. Ресурсне забезпечення Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх  числа на території  Зеленопідської  територіальної  громади на 2021-2023 роки.

 

1.ПАСПОРТ

Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на території Зеленопідської громади на 2021-2023 роки.

1

Ініціатор розроблення Програми

Зеленопідська сільська рада

2

Головний розробник Програми

Служба у справах дітей Зеленопідської  сільської  ради

3

Співрозробники Програми

Центр надання інтегрованих  соціальних послуг Зеленопідської  сільської  ради

4

Відповідальний виконавець

Служба у справах дітей Зеленопідської  сільської  ради

5

Співвиконавці (учасники) Програми

Фінансове управління Зеленопідської  сільської  ради

6

Термін реалізації Програми

2021-2023 рр.

7

Етапи виконання Програми

І етап – 2021

ІІ етап – 2022

ІІІ етап - 2023

8

Мета Програми

Придбання житла для дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають в черзі для отримання житла,  за кошти  сільського бюджету

9

Загальний  обсяг фінансових  ресурсів, необхідних  для реалізації Програми,  всього:

15,0 тис.грн

9.1

В тому числі:

-коштів сільського бюджету

- інші джерела фінансування

15,0 тис. грн

11

Очікувані результати виконання Програми

Реалізація прав дітей-сиріт та дітей  позбавлених  батьківського піклування та осіб з їх  числа на забезпечення житлом після досягнення ними 18-річного віку.

12

Ключові показники ефективності.

Забезпечення дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом, придбаним за кошти сільського бюджету.

 

2. ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ, НА РОЗВ’ЯЗАННЯ ЯКИХ СПРЯМОВАНА ПРОГРАМА

         Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського  піклування, осіб з їх   числа, на території Зеленопідської  громади на 2021-2023 роки (далі – Програма) шляхом придбання його за кошти сільського  бюджету – розроблена з  метою  реалізації державної  політики щодо захисту житлових  прав дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх  числа.

         Одним з  показників стану захисту прав дитини та її добробуту в державі є рівень забезпеченості житлом дітей-сиріт  та дітей,  позбавлених  батьківського  піклування та осіб з їх  числа. Разом з тим, більшість дітей зазначеної  категорії які проживають  на території Зеленопідської  територіальної  громади, не забезпечені житлом.

         В черзі для отримання житла перебуває 17 дітей-сиріт  та дітей,  позбавлених батьківського піклування та осіб з їх  числа. Основною  причиною відсутності житла у дітей-сиріт  та дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх  числа  - це  відсутність житла у батьків на  момент позбавлення їх батьківських  прав або смерті.

         Вирішення питання забезпечення житлом дітей-сиріт  та дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх  числа, дозволить молодим людям реалізувати і інші свої права, оскільки наявність житла – це міцний фундамент подальшої її долі.

 

3. ВИЗНАЧЕННЯ МЕТИ ПРОГРАМИ

          Мета Програми - забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх  числа,  які проживають на  території Зеленопідської  громади у 2021-2023 роках, шляхом  придбання його за рахунок сільського бюджету.

Для реалізації цієї мети необхідно  виконати ряд завдань:

 • Забезпечення ведення обліку дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського  піклування,  осіб з їх  числа ;
 • Ведення квартирного обліку для отримання житла;
 • При формуванні сільського бюджету на наступний рік передбачити фінансування на придбання житла.

 

 

4. ШЛЯХИ І ЗАСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ, ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Основними шляхами та засобами розв’язання проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей  позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх  числа є ведення обліку вищевказаної категорії дітей;  ведення квартирного обліку; забезпечення фінансування з  сільського бюджету на придбання житла.

Програма надасть  змогу сконцентрувати зусилля Зеленопідської сільської  ради , меценатів на виконання зазначених завдань та забезпечити на території Зеленопідської громади ефективне здійснення державної  політики в галузі соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх  числа.

Заходи з реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  які проживають на території  Зеленопідської громади у 2021-2023 роках, шляхом придбання його  за кошти сільського бюджету наведені у Додатку 1.

На засіданні місцевої  комісії «для формування пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи. Придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа» вирішується питання черговості забезпечення дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх  числа вищевказаним житлом. Та затверджується Протоколом, який подається на розгляд  сесії сільської  ради.

5. ОБСЯГИ ТА ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації  Програми, складатиме  15000 грн. з  сільського бюджету.

Ресурсне забезпечення Програми викладене у Додатку 2

Конкретні обсяги видатків на реалізацію  заходів Програми визначаються щорічно  під  час формування та затвердження сільського бюджету.

 

6. СТРОКИ ТА ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Строк дії  програми  - 2021-2023 роки

Програму буде реалізовано в три  етапи:

 • І етап – 2021 рік
 • ІІ етап – 2022 рік
 • ІІІ етап – 2023 рік

 

7. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Виконання Програми дасть   можливість реалізувати право дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб  з їх числа, що  проживають на території Зеленопідської громади  на забезпечення житлом за рахунок сільського бюджету.

Показники результативності наведені у Додатку 3.

 

8. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її заходів та завдань її виконавцями.

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна  комісія з питань освіти, культури, фізкультури і спорту, охорони здоров’я і соціального захисту.

Загальна організація та координація роботи із забезпечення виконання Програми між  усіма виконавцями заходів покладається на службу у справах дітей Зеленопідської  сільської ради, яка здійснює  систематичний моніторинг забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Виконавці, зазначені у Програмі, щоквартально до 05 числа місяця, наступного за звітним, подають  до Служби у справах дітей Зеленопідської  сільської  ради  інформацію про  стан виконання заходів. Служба у справах дітей Зеленопідської  сільської  ради щороку звітує  перед  Зеленопідською  сільською  радою про  стан виконання Програми.

 

 

Додаток 2

РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

10:58 24.12.2020

Додаток 3

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОГРАМИ

10:50 24.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь