Старостинські округи

1.1 Дмитрівський старостинський округ № 1 з центром в селі Дмитрівка,  що складається з села Дмитрівка та села Діброва Каховського  району Херсонської області. Староста старостинського округу – ПАДАЛКА Леонід Григорович.​​​

1.2..Слобідський старостинський округ № 2 з центром в селі Архангельська Слобода, що складається з села Архангельська Слобода Каховського  району  Херсонської області. Староста старостинського округу № 2 – КОЗАЧУК Олена Олександрівна.

1.3. Семенівський старостинський округ № 3 з центром в селі Семенівка, що складається з села Семенівка Каховського  району  Херсонської області.

1.4.  Костогризівський старостинський округ №4  з центром в селі Костогризове, що складається з сіл Костогризове, Богданівка та Наталівка Каховського району  Херсонської області. Призначити старостою старостинського округу № 4 Семенюк Галина Миколаївна.

1.5. Федорівський  старостинський округ № 5 з центром в селі Федорівка, що складається з с. Федорівка, селищ Слиненка та Сокирки Каховського району  Херсонської області.  Староста старостинського округу № 5 БОРОДАЙ Світлану Михайлівну.