Увага! 27.01.2022 року відбудеться вебінар для суб’єктів агропромислової галузі

Реформування систем економіки держави та світові тенденції останніх років вплинули на швидкість трансформації інформаційного поля і вимагають оперативного реагування на стрімкі зміни законодавчої бази та вимог світової спільноти. За ініціативи Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації на постійній основі кожного четвертого четверга місяця о 14:00, в онлайн режимі проводитимуться інформаційно-просвітницькі вебінари, під час яких планується обговорення нововведень в аграрному законодавстві й опрацьовуватимуться актуальні питання агропромислової галузі із залученням відповідних експертів та наданням необхідних роз’яснень. Переліки питань для обговорення в рамках вебінарів, будуть надсилатися напередодні заходів. Перший онлайн вебінар відбудеться 27 січня 2022 року. У подальшому запрошуємо кожного четвертого четверга місяця долучитися до участі у вебінарах через посилання: https://us02web.zoom.us/j/89401054855?pwd=Q1Y3Vkw2cHBaN2VIUHozWG52eW1Rdz09 Ідентифікатор заходу: 894 0105 4855 Код доступу до заходу: d4ML6a

15:19 26.01.2022

Оголошення! Це важливо!!!

Зеленопідська сільська рада  звертається до осіб з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування походженням з територіальної громади стосовно необхідності в поновленні Вас на квартирному обліку. Звертатися за телефоном 0951922606.

11:20 26.01.2022

Шукаємо кандидатів у батьки!

Подаруй дитині родину!!! Друзі! Створіть сім'ю і розділіть свою любов та турботу з дітьми, які так цього потребують!

10:00 21.01.2022

Оголошення!

5 січня 2022 року о 11.00 годині в Зеленому Поді на майдані біля Будинку культури відбудеться театралізоване свято ,,Весела коляда прийшла, людям щастя принесла! '' На Вас чекають: -всі колективи колядників Зеленопідської громади з цікавими Різдв'яними колядками та щедрівками; - Пригощання солоденькими стравами . Запрошуємо всіх жителів громади на наше прекрасне свято.При собі мати гарний настрій.

08:33 04.01.2022

Оголошення!

11 грудня 2021 року о 11.00 год у приміщені сільського будинку культури за адресою: с. Семенівка вул. Шкільна,33 відбудеться громадські обговорення (громадські слухання) кандидатур:  Гриба Юрія Володимировича, Зосимчук Вікторії Володимирівни, Стеблини Ірини Олександрівни на посаду старости Семенівського старостинського округу Зеленопідської сільської ради.

11:02 03.12.2021

Про участь у інформаційній кампанії “Місяць цифрової грамотності”

Адміністраці Зеленопідської сільської ради звертається з проханням долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триватиме з 01 по 30 листопада 2021 року, та повідомляє наступне. На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року No 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути» та з метою навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки, Міністерство цифрової трансформації (далі – Мінцифри) запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти. 03 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року, затверджена Розпорядженням Кабінету Міністрів України No 167-р. (https://cutt.ly/pbKSA4M). Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві. Також, Мінцифри оприлюднила Рамку цифрової компетентності для громадян України ( https://bit.ly/3rBs8KL). Рамка цифрової компетентності для громадян України — це інструмент, створений для того, щоб покращити рівень цифрових компетентностей українців, допомогти у створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив, спрямованих на підвищення рівня цифрової грамотності та практичного використання засобів і сервісів IT-технологій конкретними цільовими групами населення. Для створення Національної стратегії розвитку цифрових навичок і компетентностей в Україні, відповідно до європейського досвіду, та розроблення методології проведення досліджень з питань розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей 13 травня 2021 року Мінцифри запустило Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.). Завдяки цьому в тесті визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за шістьма сферами: 1. Основи комп’ютерної грамотності. 2. Інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними. 3. Створення цифрового контенту. 4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві. 5. Безпека у цифровому середовищі. 6. Вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя у цифровому суспільстві. Проходження тестів надає можливість кожному громадянину дізнатись особисто свій рівень цифрової грамотності та безоплатно отримати відповідний сертифікат про проходження тесту.

10:10 26.11.2021