Транспортна інфраструктура і зв’язок

З точку зору Зеленопідська громада є компактною, відповідає вимогам до створення об’єднаних громад, створена в межах одного району.

Назва населеного пункту

Відстань до центру ТГ (кілометри доріг)

Адміністративний центр ТГ- селище Зелений Під

44 км

с. Наталівка

47 км

Протяжність доріг на території громади в межах населених пунктів складає – 43,668 км.

1. с. Дмитрівка: кількість вулиць - 7, з твердим покриттям – 6. Протяжність вулиць 11,995 км. Освітлення встановлено.
  2. с. Діброва: кількість вулиць - 1. Протяжність вулиці 1,3 км, з них з щебеневим покриттям – 0,53 км., з грунтовим покриттям – 0,76 км. Освітлення встановлено.
  3. с. Петропавлівка: кількість вулиць - 9, всі з твердим покриттям. Протяжність вулиць 4.6 км. Освітлення встановлено.
  4. с. Калинівка: кількість вулиць - 4, провулок – 1, всі з твердим покриттям. Протяжність вулиць 3.3 км. Освітлення встановлено.
  5. с-ще Зелена Рубанівка: кількість вулиць - 4, з твердим покриттям – 1 вулиця.

Протяжність вулиць 1.7 км., з асфальтовим покриттям – 1.1 км, з грунтовим покриттям – 0.675 км. Освітлення встановлено.

1. с. Подівка: кількість вулиць - 5, всі з бетонним покриттям. Протяжність вулиць 3.5 км. Освітлення встановлено.
  2. с-ще Зелений Під: кількість вулиць - 15, з твердим покриттям – 10. Протяжність вулиць 7,4 км., з твердим покриттям – 6 км. Освітлення встановлено.
  3. с-ще Федорівка, с. Семенівка: 27,0 км, з них – тверде та асфальтне покриття – 23,0 км

Дороги місцевого значення інвентаризовані.

• Транспортне сполучення між населеними пунктами громади та з районним/обласним центром, наявність громадського транспорту та потреби у покращенні:

Селище Зелений Під, селище Зелена Рубанівка, село Подівка, село Калинівка та село Петропавлівка вигідно розміщенні на трасі Р – 47, тим самим громадяни мають можливість без перешкод їхати в різні напрямки. По розкладу рухається рейсовий автобус Солідарне – Каховка.   Жителі  с.Дмитрівка,  с.Діброва не забезпечені рейсовим автобусом до районного центру. Через  с.Архангельська Слобода  проходить маршрут автобусу Новодудчино – Каховка до м.Каховка та Мар’янівка – Херсон до м.Херсон.

Жителі сіл Семенівка, Наталівка, Костогризове, Богданівка мають можливість їхати до райцентру рейсовим автобусом Каховка - Богданівка. До с. Костогризове рухається автобус Херсон - Костогризове

• Транспортна мережа.

Через територію Зеленопідської сільської ради проходять траси Р-47 та М-14.

• Розвиток мережі зв’язку, наявність та якість доступу до Інтернет. На території ради є вишки МТС та Київстар. У населених пунктах наявна мережа інтернету.