по Зеленопідській сільській раді станом на 01.07.2017 року

Населені  пункти: с-ще Зелений Під (Червоний Перекоп), с. Калинівка, с. Подівка,   с. Петропавлівка,  с-ще Зелена Рубанівка,  с. Просторе, с. Архангельська Слобода, с. Дмитрівка, с. Діброва

Всього населення: 4379 осіб, виборців – 3274 особи

Отримали державні акти 3145
Укладено договорів оренди 2849
Відсоток розрахунку від 1.5% до 5%

Перелік суб’єктів господарювання: ТОВ «Агра-Дон», ТОВ „Агро-стар”, ТОВ „Д-3Агропроект”, ТОВ „С.Клаус”, ТОВ „Семена Плюс”, ТОВ „Племцентр”, ТОВ „Фрідом Фарм Бекон”, ТОВ «Агробізнес», ПрАТ „Фрідом Фарм Інт”, ЗАТ „УМЗ”,ПСП «Діамант»,  ФГ «Міхалевич», ФГ « Віса Агро», ФГ „Зодіак”, ФГ „Ольхон –ОЛЛ”, ФГ „Фенікс-Н”, ФГ „Халімон”, ФГ „Явір”, ФГ „Херсонес”, ФГ „Тетяна”,  ФГ „Мік”, „ФГ „Морозово”,  ПП „Атол-М”, ПП „Діалог”,  ПП „Фенікс і КО”, ПП „Каховка – агро”, пп Жуков В.П., пп  Міхалевич Ю.І., пп  Воронюк С.М., пп Лірек С.І., пп Середа С.М., ПП»Ніка», ПП «ЮА», фг»Чаплинське», фг»Міхалевич», ПП «МТС», ПП «Терра Інвест Трейд», ТОВ «Стар Південь Енерго», ПП «Златодар», СТОВ «Любимівське», ПП «Пандора», ТОВ «Агропроект Юг», ПП Заозерне, ТОВ «СВ Велес Агро», фг «Алт-Агро», ТОВ «Геліос-1», ПСП «АНТ-Агро», ФГ «Смерічка», ПП «Юніор-Агро», ФГ «Лариса», ФГ «Нива», ПСП «Таврія-Агро», ТОВ «Агро-Бізнес, 2».

Соціальна сфера

Навчальні заклади: Червоноперекопська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Дмитрівська ЗОШ І – ІІІ ступенів, Архангельськослобідська ЗОШ І – ІІІ ступенів, Калинівська загальноосвітня школа І ст., Подівська загальноосвітня школа І ст. , Каховський професійно-аграрний ліцей

учнів – 338, вчителів – 71 осіб,

учнів – 202,   вчителів – 27 осіб.

Дитячі дошкільні заклади: Червоноперекопський дитячий садок, Зеленорубанівський ясла-садок, Петропавлівський ясла-садок, Дмитрівський ДНЗ (дитсадок), Комунальний Архангельськослобідський ДНЗ (ясла-садок)

кількість дітей – 124,  вихователів 12

Заклади охорони здоров’я:  Червоноперекопська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Петропавлівський, Подівський , Калинівський ФАПи, Дмитрівський ФАП,  Архангельськослобідський ФАП

кількість працюючих – 30 осіб.

Культурні заклади:  Червовноперекопський СБК , Калинівський СК , Зеленорубанівський СК , Петропавлівський СК, Дмитрівський СБК, Калинівська сільська бібліотека, Петропавлівська сільська бібліотека, Червоноперекопська сільська бібліотека, Дмитрівська сільська бібліотека, Архангельськослобідська сільська бібліотека

кількість працюючих – 16 осіб.

Торгівля

Підприємства  торгівлі (всього) – 21  заклад

В т.ч. за формою власності

приватні – 14 закладів, споживче товариство «Тащанак» - 3, РАЙСТ – 4.

Житлово-комунальне  господарство

Наявність підприємств   Червоноперекопське  СКП, Дмитрівське СКП, КП «Дніпро» с.Архангельської Слободи

Кількість свердловин – 13 шт

Проблеми сільської ради:  газифікація населених пунктів,  забезпечення  зайнятості населення, капітальний ремонт закладів культури, капітальний ремонт систем водозабезпечення,  будівництво зовнішнього вуличного освітлення населених пунктів, впровадження новітніх технологій очистки води, заміна вікон і дверей, капітальний ремонт покрівлі Дмитрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, побудова внутрішнього туалету у будівлі Дмитрівської ЗОШ ІІ – ІІІ ступеню,  забезпечення функціонування спортивного комплексу с. Дмитрівка.