Херсонський Центр "Вільні разом" в м. Одеса
На базі гуманітарного центру «Вільні разом» в місті Одеса щотижня проходять додаткові заняття з української мови для дітей 5–7 класів, які є внутрішньо переміщеними особами з Херсонщини.
Кожна зустріч перетворюється на справжню мовну мандрівку: діти відкривають для себе красу й багатство української мови, говорять про її милозвучність, знаходять найніжніші та наймелодійніші слова, дізнаються, що робить українську особливою. Разом вони тренуються добирати синоніми й антоніми, розвивають мовлення через інтерактивні завдання та веселі ігри, вчаться сміливо висловлювати власні думки.
Щоб зберегти бадьорість і підняти настрій, кожне заняття доповнюється короткою руханкою. А наприкінці діти отримують невеличкі заохочення за старанність і активність.
Ці щотижневі уроки — не лише навчання, а й підтримка відчуття єдності та дому. Вони допомагають дітям відчути себе частиною української громади, навіть перебуваючи далеко від рідного краю, надихають і додають упевненості в собі.
Доєднуйся за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdMG_v6tIb.../viewform...




