ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ БДЖОЛЯРІВ ТА ФЕРМЕРІВ, ЩО ПРОВОДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ!

Дата: 14.02.2022 15:12

17 лютого 2022 року  з 15.00 до 16.30 відбудеться Всеукраїнська онлайн- нарада на платформі ZOOM щодо заходів профілактики отруєння бджіл, яка проходитиме під головуванням першого заступника Міністерства аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького за участі Всеукраїнської асоціації громад та Всеукраїнського Конгресу Фермерів.Метою проведення наради є забезпечення злагодженої взаємодії всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів, а також інформування стосовно основних причин отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин.

Формат заходу: онлайн – нарада буде організовано за допомогою ZOOM- зв’язку між студією у м. Києві та приміщеннях в громадах.

Детальніше за номером тел.: 0669270960