08 лютого 2022 р. відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 08.02.2022 15:24

На засіданні виконкому розглядалися питання різного характеру:

1. Про заходи  щодо економного та раціонального використання коштів сільського бюджету, передбачених для утримання бюджетних установ Зеленопідської сільської ради на 2021 рік .

Доповідала: Радикоп Н.О., начальник фінансового відділу Зеленопідської сільської ради.

2. Про план заходів щодо наповнення бюджету Зеленопідської сільської територіальної громади та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2022 році.

3.Про схвалення проєкту рішення Зеленопідської сільської ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Зеленопідської сільської територіальної громади за 2021 рік»

4.Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії VIII скликання  від 23.12.2021 року  1048 „Про бюджет Зеленопідської сільської територіальної громади на 2022 рік”.

5. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік.

Доповідала: Матлашевська Н.М., завідувач  військово-облікового бюро.

6. Про затвердження плану проведення на території Зеленопідської сільської ради заходів з нагоди Дня супротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у 2022 році.

Доповідала: Коваленко М.Ю., секретар виконкому.

7. Про  затвердження переліку об’єктів та видів робіт для відбування адміністративного стягнення  у вигляді громадських робіт на території Зеленопідської сільської ради на 2022 рік.

Доповідала: Коваленко М.Ю., секретар виконкому.

8. Про  затвердження переліку об’єктів та видів робіт для відбування покарання особами, які будуть засуджені до  громадських робіт на території Зеленопідської сільської ради на 2022 рік.