ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ!

Дата: 03.02.2022 11:06

Відповідно до Порядку реєстрації пасіки, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 281/35903 пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання власника пасіки або орендаря пасіки, реєстрація пасіки здійснюється після видачі ветеринарно- санітарного паспорта пасіки територіальним органом Держпроспоживслужби.

Видача паспорта пасіки здійснюється в день звернення, за заявою про видачу паспорта пасіки, що подається власником або уповноваженою особою до територіального органу  за місцем проживання власника або місцезнаходження пасіки, в письмовій або електронній формі. Після здійснення ветеринарно-санітарних заходів в паспорті пасіки засвідчується її ветеринарно- санітарний стан. Результати ветеринарно-санітарних заходів і щорічного весняного обліку пасік здійснюються до 15 травня поточного року, вносяться в додаток паспорта пасіки посадовою особою територіального органу.