У 2021 році скарбниця Зеленопідської громади отримала майже 56,6 мільйона гривень

Дата: 21.01.2022 15:22

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року місцева скарбниця Зеленопідської сільської територіальної громади отримала для розвитку та забезпечення соціальних потреб громади близько 56,6 млн гривень податків і зборів. Порівняно з показниками 2020 року це майже на 8,8 млн гривень більше.

Основними складовими місцевого бюджету традиційно залишаються податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 25,7 млн гривень, єдиний податок ? більш як 10,3 млн гривень, та плата за землю ? 9,7 млн гривень.

Податківці зазначають, що системне наповнення дохідної частини місцевого бюджету базується, перш за все, на сумлінному ставленні до сплати податкових зобов'язань свідомих платників. А сплачені до бюджетів громад податки сприяють розвитку інфраструктури, забезпечують достойне фінансування соціальної сфери, покращення рівня життя громади.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі