Привітання від сільського голови Олени ПЕЛЕШОК
Дата: 14.01.2022 09:49
Кількість переглядів: 100
Щедрий вечір, добрий вечір! Добрим людям на здоров’я! Вітаю вас та ваші родини зі Старим Новим роком, Щедрим вечором та Меланкою! Нехай у ваших родинах панують мир та злагода, діточки ростуть здоровими, а щастя і добробут не лишають ваш дім! Веселих свят та чистих думок!
З щедрівками ввечері до сільської ради завітала Меланка з Василем та циганами, створивши атмосферу свята.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26518786/fcc6a747b7e3d6d3073921014713008b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26518786/cf463dcf2889e382b53f7fe662a0b64c.jpg)