Вітаємо з почесним званням!!!

Дата: 14.01.2022 08:55

28 грудня 2021 року відповідно до Постанови колегії Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації підтверджено звання "народний" ансамблю народної пісні "Вербиченька" Семенівського будинку культури, керівник - Товпенюк Тетяна Вікторівна та ансамблю народної пісні "Калинонька" Костогризівського будинку культури, керівник - Федоренко Валентина Миколаївна.
Ми вітаємо Вас і дякуємо вам за те, що ви завжди можете створити свято, щоб «будні не робили людей буденними», що ви віддаєте частинку власного серця, щоб зарядити глядача позитивними емоціями.
Завдяки вашій любові до пісні, українських традицій, наполегливій праці, ваші колективи завжди демонструють велике мистецтво.
Зичимо Вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Сподіваємося, що ви й надалі радуватимете глядачів неповторною красою українських пісень.