Святкували свято за народними традиціями "Різдвяні зустрічі"

Дата: 06.01.2022 11:28

05 січня 2022 року жителі Зеленопідської громади відсвяткували свято за народними традиціями "Різдвяні зустрічі". Із віншувальною програмою виступили аматорські колективи: с. Семенівка, с. Подівка, с. Наталівка, с. Калинівка, с. Костогризове, с-ще Зелений Під, с. Дмитрівка. Яскраве дійство на майдані пересипалося колядками та щедрівками у супроводі ангелів та пастушків. Неймовірна ведуча Солоха з одвічним "компаньйоном" Чортиком приймали у своїй господі гостей з усіх куточків громади. Родзинкою свята стало спільне виконання аматорськими колективами разом з присутніми колядки "Нова радість стала". Протягом заходу усіх пригощали млинцями, варениками, киселем та узваром. Тож поки одні ласували смаколиками, інші танцювали з Меланкою, Козою та Василем.
Свято подарувало усім присутнім гарний настрій та багато позитивних емоцій.