23.12.2021 пройшла 22 сесія 8 скликання

Дата: 24.12.2021 14:33

23 грудня 2021 року у залі засідань Зеленопідської сільської ради відбулося засідання 22 сесії 8 скликання. На пленарному засіданні прийнятий бюджет громади на 2022 рік, затверджено програму соціально-економічного розвитку на 2022 рік, прийнято ряд земельних питань, також розглянуто результати громадського обговорення щодо трьох кандидатів  на посаду старости Семенівського старостинського округу, однак жоден з них не отримав достатньої кількості голосів відповідно до частини 2 статті 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» таким чином сільська рада вирішила провести повторно обговорення та винести тільки одну кандидатуру старости вищезазначеного старостинського округу  враховуючи пропозицію сільського голови згідно вищезазначеного закону.