Про проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатур на посаду старости Семенівського старостинського округу Зеленопідської сільської ради.

Дата: 03.12.2021 15:39

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

03.12.2021 року                                                                         № 297

Про проведення громадського обговорення

(громадських слухань) кандидатур на посаду

старости Семенівського старостинського округу

Зеленопідської сільської ради.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», рішення IV сесії Зеленопідської сільської ради восьмого скликання від 07.12.2020р. № 43 «Про утворення старостинських округів Зеленопідської сільської ради», рішення XVII сесії Зеленопідської сільської ради від 16.09.2021 р. № 804 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости Зеленопідської сільської ради», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Провести громадські обговорення (громадські слухання) кандидатур: Гриба Юрія Володимировича, Зосимчук Вікторії Володимирівни, Стеблини Ірини Олександрівни на посаду старости Семенівського старостинського округу Зеленопідської сільської ради.

2. Громадські слухання провести 11 грудня 2021 року о 11:00 год. у приміщенні сільського будинку культури за адресою: с. Семенівка, вул. Шкільна, 33.

3. На розгляд громадського обговорення (слухання) винести наступні питання:

1.3.  Обрання голови громадського обговорення (слухання).

2.3. Обрання секретаря громадського обговорення (слухання).

3.3. Обрання лічильної комісії у складі не менше 3 осіб.

4.3.  Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

5.3. Обговорення кандидатури на посаду старости Семенівського старостинського округу Гриба Ю.В.

6.3. Обговорення кандидатури на посаду старости Семенівського старостинського округу Зосимчук В.В.

7.3. Обговорення кандидатури на посаду старости Семенівського старостинського округу Стеблини І.О.

8.3. Виступи претендентів на посаду старости Семенівського  старостинського округу.

2. Спеціалісту з питань кадрових відносини Шуміловій О.О. оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Зеленопідської сільської ради.

3. Адміністратору ЦНАП (ВРМ) Гончар А.А. розклеїти оголошення про проведення громадського обговорення (слухання) в Семенівському старостинському окрузі.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                        Олена ПЕЛЕШОК