Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений до Дня працівників сільського господарства.

Дата: 16.11.2021 10:28
Кількість переглядів: 284

ОГОЛОШЕННЯ!!!

 

18 листопада 2021 року о 10:00 відбудеться Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений до Дня працівників сільського господарства. Організаторами Форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад. Форматом заходу передбачено дотримання карантинних обмежень.

Захід проводитиметься за допомогою ZOOM- зв’язку між студією у м. Києві та приміщеннями в громадах для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, експертів із сільгосптоваровиробниками. Учасники Форуму зможуть задати питання Першому заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України, відповідальному за державну підтримку агросектору.

У зв’язку із вищевикладеним просимо представників  агротоваровиробників Зеленопідської сільської ради взяти участь у Форумі.  

Посилання для підключення до Форуму: https://us06web.zoom.us/j/81295161675 

Форум також буде транслюватись на YouTube-каналі ПроLand за посиланням:  https://youtu.be/ggavHgFDuQ0 https://youtu.be/ggavHgFDuQ0

 

З питань організації Форуму можна звертатися до регіонального координатора Всеукраїнської асоціації громад в Херсонській області Олени Кравченко-Скалозуб (тел.0952870474)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора