ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ!

Дата: 15.11.2021 10:46

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради (далі - органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

-копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

-копію рішення про державну реєстрацію потужності;

-копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);

-копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);

-копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

-копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);

-копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

-довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи -підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

АДМІНІСТРАЦІЯ

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ!

Відповідно до наказу Мінагрополітики від 05 листопада 2021 року№336 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом « Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї», сума коштів спеціальної бюджетної дотації для суб’єктів господарювання - власників бджолосімей становить 54,66% від нарахованої дотації.

Доводимо до відома отримувачів дотації, що кошти за вищевказаним напрямом будуть спрямовані Департаментом в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань.