08.10.2021 р. відбулася зустріч ГС "Бізнес мережа сільских жінок"

Дата: 08.10.2021 16:37

08 жовтня 2021 року до Зеленопідської ТГ завітала фокус група від Громадської спілки "Бізнес мережа сільських жінок" від проекта ООН ЖІНКИ з  метою розвитку сільских жінок у нашій ОТГ.

Розглядалися ниська питань щодо розширення прав і можливостей жінок та дівчат з сільської місцевості і реалізація їхніх прав людини є основним фактором досягнення ґендерної рівності та Цілей сталого розвитку суспільства.

Сталого розвитку не можна досягти без ґендерної рівності та розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчат. Метою Порядку денного сталого розвитку є дотримання тих прав жінок і дівчат з сільської місцевості, які є необхідними для забезпечення їм засобів до існування, добробуту та здатності пристосовуватися до нових умов, зокрема прав на:

• охорону землі та землеволодіння;
  • їжу та харчування відповідної якості та кількості;