A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

УВАГА, ПТАШИНИЙ ГРИП !!!

Дата: 08.10.2021 09:35
Кількість переглядів: 781

УВАГА, ПТАШИНИЙ ГРИП !!!
Пташиний грип - це вірус, який часто призводить до смерті заражених птахів. Його збудник переносять дикі перелітні птахи. Деякі зі штамів пташиного грипу можуть вражати не лише птахів, але й свиней чи людей.
Кавховське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області наголошує і рекомендує власникам птиці утримувати її в закритих приміщеннях, не допускати контактів свійської птиці з дикою водоплавною, проводити щоденний клінічний огляд свого птахопоголів'я. Не випоювати птицю водою з відкритих водоймищ, тому що в ній може знаходитись вірус грипу. Після розробки птиці пір'я і внутрішні органи спалюйте, при виявленні хворої птиці не займайтель самолікуванням, а відразу звертайтель до ветеринарних спеціалістів району.

Мисливці ! На полюванні при виявленні в мисливських угіддях, на поверхні водного дзеркала, на березі, в прибережній смузі чи інших місцях загиблої дикої птиці в обов'язковому порядку повідомити ветеринарну службу району! Ні в якому разі не приносити підозрілу хвору птицю в сої особисті селянські господарства!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора