A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Майбутнє починається сьогодні

Дата: 30.09.2021 09:50
Кількість переглядів: 679

Майбутнє починається сьогодні

 

Важливим аспектом діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області є робота, спрямована на збалансування бюджету Пенсійного фонду. Основним резервом збільшення надходжень власних коштів є легалізація зайнятості населення та  підвищення рівня оплати праці до середньогалузевого показника.

Вислів «Наше майбутнє починається сьогодні» наразі дуже актуальний, адже розмір пенсії визначається величиною страхового стажу та розміром заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок.  Якщо людина працює  на підприємстві або у приватного підприємця, то саме на роботодавців покладено обов’язок  перерахування  єдиного внеску та подання звітності про застрахованих осіб.

Запис в трудовій книжці вже давно перестав бути гарантією нарахування необхідного для пенсії стажу. Зараз грає роль страховий стаж, до якого  враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску та  з якої повністю сплачені страхові внески.  Для цього потрібно працювати офіційно.

Кожний працюючий, навіть той, кому далеко до пенсії,  може звернутися  до  будь-якого управління Пенсійного фонду України й дізнатися,  яку офіційну заробітну плату  декларує його  роботодавець у  звітності.

Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що для реалізації своїх трудових прав та забезпечення майбутньої пенсії, необхідно вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання договору, а також оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.

Звертаємось до роботодавців та працюючих: проявіть свою активну громадянську позицію, не допускайте розрахунків «в конверті»  адже майбутнє починається вже сьогодні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора