ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ !

Дата: 22.09.2021 17:13

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ !

З метою уникнення отруєння бджіл засобами захисту рослин в Херсонській області запроваджено платформу  www.grand.expert.

Як працює Grand Expert? Бджолярі та фермери реєструються на сайті www.grand.expert вказують там свої активності. Сповіщення про обробку поля приходить на мобільний телефон бджоляра, який зазначив місцезнаходження своєї пасіки в відповідному районі, що збігається з місцем проведення агрохімічних обробок.

Якщо відстань між пасікою й оброблюваним полем менше 10 км, як того вимагає законодавство, пасічнику протягом 1-2 хв приходить СМС-сповіщення. Таким чином, цей сервіс встановлює відповідальні відносини між бджолярами та агровиробниками, які засновані на відкритості та своєчасному попередженні. Доступ до цієї програми відкритий для всіх, користуватися системою можна абсолютно безкоштовно.