Уряд встановив нові карантинні норми:

Дата: 16.09.2021 14:47

Уряд встановив нові карантинні норми:

? Відтепер в Україні будуть діяти 2 COVID-сертифікати: «зелений» (2 щеплення) і «жовтий» (1 жеплення).

? Зберігаються старі рівні епідеміологічної ситуації в країні: «зелений», «жовтий» та «червоний».

? При «жовтому» рівні навчальні заклади можуть працювати за умови вакцинації 80% персоналу хоча би 1-ю дозою. Також на цьому рівні можуть працювати усі бізнеси за умови, що персонал та відвідувачі мають будь-який COVID-сертифікат або ПЦР-тест (72 години) або довідку про те, що перехворів в останні кілька місяців.

? При «червоному» рівні навчальні заклади працюватимуть лише за умови 100% вакцинації всього персоналу 2-ма щепленнями, те ж саме стосується і усіх бізнесів.

? Щодо перетину кордону все те ж саме: за наявності «зеленого»/«жовтий» COVID-сертифікату або довідки про те, що перехворів - можна не проходити самоізоляцію.

Нові карантинні правила запрацюють через тиждень