A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Про заборону застосування на території Зеленопідської сільської ради в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника "Асканія-Нова" родентицидів з діючою речовиною бродіфакум"

Дата: 18.08.2021 11:57
Кількість переглядів: 226

 Додаток

до розпорядження сільського голови

від 18.08.2021 року №205

 

 

Список землекористувачів,

земельні ділянки яких знаходяться 40-кілометрової зони

 

  1. ПСП «Діамант» - Дроздик Сергій Миколайович
  2. ПП «Мега вектор плюс» - Єдігаров Іван Георгійович
  3. ПСП «Ант-Агро» - Алексанян Галуст Хачатурович
  4. СБК «Світанок» - Бела Людмила Кузьмінічна
  5. ТОВ АФ «Гаван Плюс» - Мелконян Генрі Месникович
  6. ТОВ «Агропроект Юг» - Бичкова Юлія Володимирівна
  7. ФГ «Міхалевич Юрій Іванович» - Міхалевич Юрій Іванович
  8. ПП «Ніка» - Кузьменко Микола Миколайович
  9. ТОВ «С Клаус» - Левченко Павло Петрович
  10. ТОВ «Південь-Агрокомінвест» - Бабаєв Роберт Домосфійович
  11. ТОВ «Агро статус юг» - Підкова Владислав Вацлавович
  12. ТОВ «Агро Стар» - Лохматов Єгор Васильович
  13. ТОВ «Глобус-Каховка» - Сурін Сергій Вікторович»
  14. ТОВ «Скіф агро-Південь» - Байло Сергій Петрович
  15. ТОВ «Тандем – ю.г. – Довбня Юрій Григорович
  16. ПП «Восток» - Панков В’ячеслав Миколайович
  17. ТОВ «Агронорма» - Мирошниченко Тимофій Борисович
  18. ПП «Терра промінвест» - Корінь Олег Миколайович
  19. ТОВ «Алтанал - агро» - Плачков Сергій Іванович
  20. ТОВ «Геліос - 1» - Горстка Юрій Володимирович
  21. ПАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл» - Медолиз Михайло Михайлович
  22. ТОВ «ЮТС - Агропродукт» - Тищенко Федір Олександрович
  23. ТОВ ТД «Продексім» -Колихаєв Ігор Вікторович
  24. ПП «Златадар» -Хлань Владислав Сергійович
  25. Управління Каховського магістрального каналу - Ващенко Юрій Іванович
  26. ФГ «Алтанал» - Червоний Олександр Васильович
  27. ПП «Каховка агро» - Могила Анатолій Володимирович
  28. ФГ «Лейла» - Гусейнов Галина Іванівна
  29. ФГ «Ділур» - Скороход Дмитро Володимирович
  30. ПСП «Таврія Агро» - Чечко Ігор Валентинович
  31. ФГ «Пандора» - Дроздик Світлана Олексіївна
  32. ФГ «Тавень» - Стукан Сергій Миколайович
  33. ФГ «ТВМ Агро» - Табунщик Віктор Михайлович
  34. ФГ «Юг» - Могила Віталій Анатолійович
  35. ФГ «Травень» - Стукан Сергій Миколайович
  36. ФГ «Іф» - Фанін Іван Володимирович
  37. ФОП «Протченко Микола Володимирович»
  38. ФГ «Колос Таврії» - Власенко Володимир Володимирович
  39. ФОП «Мельник Ігор Михайлович»
  40. ФОП «Штефан Сергій Сергійович»

        

 

 

 

Секретар сільської ради                                   Тетяна ІВАНЮК

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора