ДО УВАГИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО 40-КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ БІОСФЕРНОГО ЗАПОВІДНИКА "АСКАНІЯ - НОВА" (список додається)

Дата: 16.08.2021 10:22

Відповідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.07.2021 року № 592 "Про заборону застосування на території Херсонської області в межах 40-кілометрової зони Босферного заповідника "Асканія-Нова" ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України родентицидів з діючою речовиною броліфакум"

З метою запобігання загибелі тварин і погіршення середовища їх існування ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ застосування в межах 40-кілометрової зони Босферного заповідника "Асканія-Нова" ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України родентицидів з діючою речовиною броліфакум (за винятком застосування в закритих приміщеннях)