Відділ освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради  територіальної громади Херсонської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад   Спеціаліста ІІ категорії з матеріально- технічного забезпечення відділу освіти

Дата: 10.08.2021 14:43

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

Спеціаліста ІІ категорії з матеріально- технічного забезпечення відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області (дві посади).

Вимоги до вакантної посади: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, необхідні професійні ділові якості, знання ділової етики, упевнений користувач ПК.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за минулий  рік.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Звертатися до спеціаліста ІІ категорії за адресою: 74800,  м.Каховка вул. Соборності, 18, приміщення відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області., телефони для довідок:   0505842844.