АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ

Дата: 02.08.2021 11:19

Доводимо до Вашого відома, що в зв'язку з підтвердженням спалаху африканської чуми свиней в Херсонській області (Дар'ївська об'єднана територіальна громада, с. Понятівка)

Африканська чума - контагіозна вірусна геморагічна хвороба, яка перебігає гостро, підгостро, хронічно безсимптомно й характеризується лихоманкою, геморагічним діатезом, ціанозом шкіри, некродистрофічними змінами паренхіматозних органів і високою летальністю, що призводить до значних економічних збитків. Входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин.

Звертаємо увагу усіх громадян, які утримують свиней в особистих приватних господарстваї, про:

- термінове повідомлення Каховського управління Головного управління Держспоживслужби в Херсонській області про випадки загибелі тварин та підозри їх захворювання;

- недопущення згодовування тваринам підозрілих кормів, харчових та боєнських відходів тваринного походження ;

- недопущення купівлі продуктів тваринного походження в місцях стихійної торгівлі;

- недопущення контакту власних тварин із дикими тваринами та сторонніми особами.