26.07.2021 року в рамках проєкту "Дія.Цифрова освіта Міністерство цифрової трансформації України" у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася передача комп'ютерної техніки бібліотекам громад Херсонщини.

Дата: 27.07.2021 09:03

Зеленопідська громада була представлена двома бібліотеками - Федорівською та Зеленопідською, які отримали по два комплекти комп'ютерів.

Завдяки техніці жителі громади отримають можливість долучитися до програм з розвитку цифрової грамотності, щоб опанувати нові цифрові професії та використовувати онлайн-сервіси для навчання і побутових справ (спілкування з рідними через соціальні мережі, оформлення онлайн-послуг, пошук інформації, проходження різноманітних майстер-класів, оплата комунальних послуг тощо). Тим самим, бібліотеки змінять свою значущість для різної категорії населення та стануть популярною і корисною локацією для комп'ютерної освіти.

Передача техніки стала можливою завдяки соціально відповідальним компаніям — Favbet Foundation і Асоціації розвитку туризму. А також за сприяння Офісу Президента України, Української бібліотечної асоціації та обласних відділень УБА.