Про скликання 14 сесії Зеленопідської сільської ради VIIІ скликання

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

05.07.2021 року                                                                             № 176

Про скликання 14 сесії Зеленопідської

сільської ради  VIIІ скликання

Відповідно до статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І. Скликати 14 сесію Зеленопідської сільської ради VIIІ скликання 12 липня 2021 року о 10.00 годині за адресою: с-ще Зелений Під вул. Миру, 12 Каховського району Херсонської області з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області на 2021 рік.
  2. Про встановлення транспортного податку на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.
  3. Про внесення змін до рішення V сесії VIII скликання                                   від 24.12.2020 року  № 99 «Про бюджет Зеленопідської                  сільської територіальної громади на 2021 рік».
  4. Про укладення договорів по міжбюджетним трансфертам на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до рішення IV сесії Зеленопідської сільської ради VIII скликання   від 07.12.2020 року № 57 «Про затвердження  структури та загальної штатної чисельності Відділу освіти виконавчого комітету Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області».

6. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради.

ІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Тетяну ІВАНЮК.

Сільський голова                                              Олена ПЕЛЕШОК