У Зеленому Поді відбулося загальногромадське свято до дня молоді,фестиваль фарб ,,HOLI'
Дата: 29.06.2021 14:57
Кількість переглядів: 328
26 червня в Зеленому Поді відбулося загальногромадське свято до дня молоді,фестиваль фарб ,,HOLI''.
Неймовірно -чудове свято.Конкурси ,розваги,вокальний конкурс,патріотичний вибух фарб,святкова дискотека, для молоді це було дійсно прекрасні розваги з великою кількістю емоцій і чудовим настроєм.Велика подяка організаторам та спонсорам,а саме:Зеленопідській сільській раді,Відділу освіти,культури,молоді та спорту і спонсору Воронову Миколі Миколайовичу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26518786/b1035f73269fd07b8e407b1248e5ae2b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26518786/73f91a84ac1995d9d0cad3bbd8777c11.jpg)