A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гладкову Є.О.

Дата: 11.06.2021 11:16
Кількість переглядів: 93

 

 

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

  ХІІ сесії VIII скликання

від 04.06.2021 року                      № 464                                       с-ще Зелений Під

 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гладкову Є.О.

 

Розглянувши заяву гр. Гладкова Є.О. про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що розташована на території Федорівського старостинського округу Зеленопідської сільської ради територіальної громади за межами  населених пунктів, графічний матеріал бажаного місця розташування земельної ділянки (кадастровий номер 6523584000:04:001:0951), керуючись ст.ст. 12, 118, 134 Земельного кодексу України, ст.ст. 25, 56 Закону України «Про землеустрій», статтею 26  Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в Україні»,  враховуючи розпорядження КМУ від 29.04.2020 року № 474-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Херсонської області», рішення IV сесії Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області VIII скликання від 07.12.2020 року № 48 «Про початок реорганізації Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, Семенівської сільської ради Каховського району, Херсонської області та Федорівської сільської ради Каховського району Херсонської області шляхом приєднання до Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області», згідно рекомендацій постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою,  сесія  сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

           1. Відмовити гр. Гладкову Євгенію Олександровичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства території Федорівського старостинського округу Зеленопідської сільської ради за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 6523584000:04:001:0951 на підставі того, що дана земельна ділянка перебуває у державній власності і не входить до компетенції сільської ради щодо розпорядження нею відповідно до статті 12,122 Земельного кодексу України.

2. Рекомендувати гр. Гладкову Євгенію Олександровичу  повторно звернутись до Зеленопідської сільської ради із відповідною заявою після передачі визначеної земельної ділянки із земель державної власності в комунальну власність Зеленопідської сільської ради територіальної громади сільської ради в порядку встановленому статтею 117 Земельного кодексу України та реєстрації відповідного права в Державному реєстрі речових прав.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою.

 

 

Сільський голова                                                                         Олена ПЕЛЕШОК

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь