Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для ведення особистого селянського господарства гр. Волошко Л.Й.

Дата: 11.06.2021 11:05

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ сесії VIII скликання

від 04 червня 2021 року                № 461                                с-ще Зелений Під

Відповідно до статей 22, 33, 79-1, 81, 83, 116, 118, 121, 122, 141, 142 Земельного кодексу України, статей 25, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про особисте селянське господарство», згідно рекомендацій постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою,  сесія  сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

2. Припинити громадянину, зазначеному в п. 3 даного рішення, право постійного користування земельною ділянкою, що була раніше надана йому для ведення особистого підсобного господарства. Вважати таким, що втратив чинність, державний акт на право постійного користування серії ІІ-ХС № 002583, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею від 19.08.1998 року за № 36.

3. Надати ВОЛОШКО ЛЮБОВІ ЙОСИПІВНІ  у власність земельну ділянку загальною площею 0,2900 га (кадастровий номер 6523584500:02:001:0216) із земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності для ведення особистого селянського господарства.

4.Рекомендувати гр. ВОЛОШКО ЛЮБОВІ ЙОСИПІВНІ

4.1. провести реєстрацію права власності на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства;

4.2. земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статей 91, 103 Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарство», встановлених обмежень та інших нормативно - правових актів;

4.3. здійснювати заходи щодо охорони родючості ґрунтів, передбачені статтею 37 Закону України «Про охорону земель».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою.

Сільський голова                                                                         Олена ПЕЛЕШОК