Дата: 11.06.2021 11:01

громади Херсонської області IV сесії VIII

скликання від 07.12.2020 року № 82

«Про прийняття земельних ділянок

державної власності у комунальну власність»

У зв’язку з виявленою технічною помилкою у додатку до рішення сільської ради від 07.12.2020 № 82 «Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність», керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виправити технічну помилку шляхом внесення змін до рішення IV сесії  VІІ скликання  Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області від 07.12.2020 року № 82 «Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність», а саме в додатку до вищезазначеного рішення в колонці «Кадастровий номер земельної ділянки» за № 99 замінити «6523584000:04:001:0004» на «6523584000:01:001:0004».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунаального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою.

Сільський голова                                                               О. ПЕЛЕШОК

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

територіальної громади

Херсонської області

ХІІ сесія сільської ради  VIІІ скликання

Від 04 червня 2021року                   № 487

Про внесення змін до рішення сесії

Зеленопідської сільської ради територіальної

громади Херсонської області від 03.09.2020 року № 1404

«Про затвердження вільних від забудови

земельних ділянки сільськогосподарського

призначення, право оренди на яку підлягає

продажу на конкурентних засадах в 2020 році»

В зв’язку з технічною помилкою,  керуючись статтею 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. В нести зміни до рішення LXIII сесії  VІІ скликання  Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області від 03.09.2020 року № 1404 «Про затвердження вільних від забудови земельних ділянки сільськогосподарського призначення, право оренди на яку підлягає продажу на конкурентних засадах в 2020 році», а саме  в додатку №1 вищезазначеного рішення в пункті № 1  «Місце розташування земельної ділянки  с-ще Зелений Під по вул. Південна» замінити словами «с-ще Зелений Під по вул. Покровська».
  2. Рішення сесії № 68 від 07.12020 року вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою.

Сільський голова                                                             Олена ПЕЛЕШОК

Додаток №1

до рішення LXIII сесії сільської ради VІІ скликання

Від 03вересня 2020 року № 1404