Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

Дата: 11.06.2021 11:00

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ сесії VIII скликання

від 04 червня 2021 року                № 496                                           с-ще Зелений Під

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у  власність для будівництва

та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши та обговоривши заяву гр. Хмеля Івана Васильовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та додані до них матеріали, враховуючи розпорядження КМУ від 29.04.2020 року № 474-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Херсонської області», рішення IV сесії Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області VIII скликання від 07.12.2020 року № 48 «Про початок реорганізації Костогризівської сільської ради Каховського району Херсонської області, Семенівської сільської ради Каховського району, Херсонської області та Федорівської сільської ради Каховського району Херсонської області шляхом приєднання до Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області», керуючись ст.12,19,40,81,116,118, 120,121,125,126,131 Земельного кодексу України ст. 19,25,50 Закону України « Про землеустрій», Законом України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно»,  ст. 26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність гр. Хмелю Івану Васильовичу земельної ділянки загальною площею 0,2200 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Шкільна, 39 с. Богданівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області кадастровий номер 6523582700:03:001:0074.

2. Передати безоплатно у власність гр. Хмелю Івану Васильовичу земельну ділянку загальною площею 0,2200 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Шкільна, 39 с. Богданівка Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області кадастровий номер 6523582700:03:001:0074.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи та благоустрою.

Сільський голова                                                                         Олена ПЕЛЕШОК