Про встановлення єдиного податку на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області

Дата: 20.05.2021 15:58

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесії сільської ради  VІІІ скликання

Від _______ 2021 року                              №

Відповідно до Податкового кодексу України, з метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо встановлення місцевих податків та зборів, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області єдиний податок.
  2. Визначити обов’язкові елементи єдиного податку згідно з Додатком 1 до цього рішення.
  3. Встановити ставки для першої групи платників єдиного податку, згідно з Додатком 2.
  4. Встановити ставки для другої групи платників єдиного податку, згідно з Додатком 3.
  5. Питання не врегульовані даним рішенням регулюються Податковим кодексом України.
  6. Дане рішення в 10-ти денний термін після прийняття, оприлюднити  на офіційному вебсайті сільської ради в мережі Інтернет за адресою:  http:/zelenopidska.gromada.org.ua/ в рубриці «Регуляторна політика», та газеті «Новий день».
  7. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.
  8. Вважати такими, що втратили чинність з 01 січня 2022 року наступні рішення:
    1. Рішення сесії VІІ скликання Костогризівської сільської ради від 02.07.2020 № 97.
    2. Рішення сесії VІІ скликання Федорівської сільської ради від 15.06.2020 № 132.
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

Сільський голова