Про встановлення земельного податку на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області (21506000000)

Дата: 20.05.2021 15:49

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сесії сільської ради                                                               VІІІ скликання

__________________________________________________________________

Від _______ 2021 року                                                                                    №

(21506000000)

Відповідно до Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо встановлення місцевих податків та зборів, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області земельний податок.

2. Визначити обов’язкові елементи для земельного податку згідно з Додатком 1 до цього рішення.

3. Встановити на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області ставки земельного податку, згідно з Додатком 2 до цього рішення.

4. Встановити на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області пільги з земельного податку, згідно з Додатком 3 до цього рішення.

5. Питання не врегульовані даним рішенням регулюються Податковим кодексом України.

6. Дане рішення в 10-ти денний термін після прийняття, оприлюднити  на офіційному веб-сайті сільської ради в мережі Інтернет за адресою:  http:/zelenopidska.gromada.org.ua/ в рубриці «Регуляторна політика» та газеті «Новий день».

7. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

8. Вважати такими, що втратили чинність з 01 січня 2022 року наступні рішення:

1. Рішення сесії VІІ скликання Костогризівської сільської ради від 02.07.2020 № 99.
    2. Рішення сесії VІІ скликання Федорівської сільської ради від 15.06.2020 № 133.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

Сільський голова                                                            Олена ПЕЛЕШОК