Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області (21506000000)

Дата: 20.05.2021 15:36

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесії сільської ради VІІІ скликання

Від _______ 2021 року                            №

(21506000000)

Відповідно до Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», з метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо встановлення місцевих податків та зборів, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  2. Визначити обов’язкові елементи для податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з Додатком 1 до цього рішення.
  3. Встановити на території Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з Додатком 2 до цього рішення.
  4. Питання не врегульовані даним рішенням регулюються Податковим кодексом України.
  5. Дане рішення в 10-ти денний термін після прийняття, оприлюднити  на офіційному вебсайті сільської ради в мережі Інтернет за адресою:  http:/zelenopidska.gromada.org.ua/ в рубриці «Регуляторна політика», та газеті «Новий день».
  6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.
  7. Вважати такими, що втратили чинність з 01 січня 2022 року наступні рішення:
    1. Рішення LVІІІ сесії VІІ скликання Зеленопідської сільської ради від 22.06.2020 № 1321 «Про встановлення місцевих податків та  зборів  на території  Зеленопідської сільської ради на 2021 рік»;
    2. Рішення сесії VІІ скликання Костогризівської сільської ради від 02.07.2020 № 100, № 95, № 96, № 98.
    3. Рішення сесії VІІ скликання Федорівської сільської ради від 15.06.2020 № 136, № 135, № 134.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

Сільський голова                                                       Олена ПЕЛЕШОК