Додаток 2 до бюджетного регламенту Зеленопідської сільської ради від 30.04.2021 р.

Дата: 13.05.2021 09:42

Додаток 2

до бюджетного регламенту Зеленопідської сільської  ради територіальної громади Херсонської області

ПЛАН ЗАХОДІВ

із складання проєкту бюджету Зеленопідської сільської ради

Зміст заходів

Термін

виконання

Відповідальні за виконання

1.

Уточнення параметрів, з урахуванням яких здійснюється горизонтальне вирівнювання податкоспроможності місцевого бюджету (обсягів надходжень податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток, чисельність населення).

У терміни, визначені Міністерством фінансів України

2.

Надання інформації галузевим міністерствам щодо показників, з урахуванням яких здійснюються розрахунки обсягів міжбюджетних трансфертів.

У терміни, визначені галузевими міністерствами

Структурні відділи сільської ради, головні розпорядники бюджетних коштів

3.

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів особливостей складання розрахунків до проєкту бюджету сільської територіальної громади та прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів на плановий рік, надісланих Міністерством фінансів України.

В триденний термін після їх отримання

(друга половина серпня)

4.

Підготовка пропозицій до проєкту державного бюджету в частині міжбюджетних трансфертів та їх надання Міністерству фінансів України і галузевим міністерствам.

Вересень - листопад

5.

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів:

- прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів, врахованих у проєкті

державного бюджету, схваленого Кабінетом Міністрів України;

• методики їх визначення.

Триденний термін після отримання від Міністерства фінансів України

6.

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів:

• інструкції з підготовки бюджетних запитів;
  • граничних показників видатків місцевого бюджету та надання кредитів з місцевого бюджету;
  • інструктивного листа щодо організаційних та інших вимог, яких зобов’язані дотримуватися всі розпорядники бюджетних коштів.

Друга

половина

вересня

7.

Складання та подання до Фінансового відділу бюджетних запитів.

До 1 листопада

8.

Здійснення аналізу бюджетних запитів, та прийняття рішення щодо включення їх до пропозиції проєкту бюджету сільської територіальної громади.

9.

Підготовка проєкту рішення сільської ради про бюджет громади з додатками згідно з типовою формою, затвердженою відповідним наказом Міністерства фінансів України, і матеріалів, передбачених статтею 76 Бюджетного кодексу України, та його подання виконавчому комітету сільської ради.

До 25 листопада

10.

Оприлюднення проєкту рішення сільської ради про бюджет сільської територіальної громади.

За 10 робочих днів до очікуваної дати проведення сесії сільської ради

11.

Підготовка та подання до постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку пояснень до показників проєкту бюджету громади.

До 1 грудня

12.

Представлення та обговорення проєкту рішення про бюджет громади у постійних комісіях сільської ради.

13.

Обговорення показників проєкту бюджету громади з громадськістю (проведення слухань, консультацій, конференцій, брифінгів, дискусій, вивчення громадських думок).

Листопад - грудень

14.

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів обсягів міжбюджетних трансфертів, врахованих у проєкті державного бюджету та проєкті обласного бюджету.

В триденний термін після їх отримання

15.

Доопрацювання проєкту рішення сільської ради про бюджет громади з урахуванням показників обсягів міжбюджетних трансфертів, врахованих у проєкті державного бюджету, прийнятому Верховною Радою України у другому читанні, та у проєкті обласного бюджету.

16.

Схвалення проєкту рішення сільської ради про бюджет громади виконавчим комітетом сільської ради та направлення схваленого проєкту на розгляд сільської ради.

До 25 грудня

17.

Розміщення бюджетних запитів на офіційному сайті Зеленопідської сільської ради та/або на офіційних сайтах головних розпорядників бюджетних коштів.

Не пізніше ніж через три робочі дні після схвалення проєкту рішення сільської ради про бюджет громади виконавчим комітетом сільської ради

18.

Оприлюднення рішення сільської ради про бюджет громади на плановий рік.

Не пізніше ніж через десять днів з дня його прийняття

Секретар виконкому                                  М.КОВАЛЕНКО