Дата: 23.04.2021 16:16

Протокол № 09

засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з економічних питань відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області та на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади

Херсонської області

22.04.2021 року                                                    початок засідання – 10.00 год.

закінчено засідання – 10.35 год.

Місце проведення – зал засідання Зеленопідської сільської ради

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

ІВАНЮК Т.В.                     -  голова комісії, секретар Зеленопідської

сільської ради

ШУМІЛОВА О.О.                 - секретар комісії, інспектор з кадрової

діяльності

Члени комісії

ГОЛУБЄВ В.В.         –  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Зеленопідської сільської ради територіальної громади

БІЛОКУР А.В.         -  спеціаліст з  юридичних питань

РАДИКОП Н.О.       – начальник фінансового відділу

Зеленопідської сільської ради територіальної громади

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з економічних питань відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.
  2. Про заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

СЛУХАЛИ: Голову конкурсної комісії, Іванюк Т.В., яка ознайомила членів комісії з відомостями про осіб, які подали документи для участі в конкурсі, а також ознайомила претендентів на посади з умовами проведення конкурсу.

1. Про заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з економічних питань відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області подано заява від одної особи:

- ЗАЛЕВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА – 1975 року народження

ІІ. Конкурсанту запропоновано витягнути білет та почати письмовий іспит.

Залевська Олена Олександрівна                  - 17 балів (білет № 01);

1. Про заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області подано заяви від двох осіб:

- РАІЛКО ОКСАНА БОРИСІВНА – 1989 року народження

- КОШКІДЬКО ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА – 1980 року народження

ІІ. Конкурсантам запропоновано витягнути білети та почати письмовий іспит.

Раілко Оксана Борисівна                  - 14 балів (білет № 09);

Кошкідько Лілія Миколаївна           - 18 балів (білет № 03) .

ВИРІШИЛИ:

1. За результатами іспиту рекомендувати сільському голові призначити на посаду спеціаліста ІІ категорії з економічних питань відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області Залевську Олену Олександрівну.
  2. За результатами іспиту рекомендувати сільському голові призначити на посаду спеціаліста ІІ категорії з бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області Кошкідько Лілію Миколаївну.
  3. За результатами іспиту вважати такою, що не пройшла конкурс Раілко Оксану Борисівну у зв’язку з набранням не достатньої кількості балів.

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає

Голова комісії                                                           Т.В. ІВАНЮК

Секретар комісії                                                          О.О. ШУМІЛОВА