Дата: 15.04.2021 16:10

Протокол №08

14.04.2021 р.                                                    початок засідання – 14.00 год.

закінчено засідання – 15.20 год.

Місце проведення – зал засідання Зеленопідської сільської ради

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

ІВАНЮК Т.В.                      -  голова комісії, секретар Зеленопідської

сільської ради

ШУМІЛОВА О.О.                 - секретар комісії, інспектор з кадрової

діяльності

Члени комісії

БОНДАРЕНКО Ю.Г.         – начальник ЦНІСП Зеленопідської сільської ради

БІЛОКУР А.В.                   -  спеціаліст з  юридичних питань

ЄРЕМЕЙЧУК С.В.         -  заступник сільського голови з питань виконавчих

органів ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про заміщення вакантної посади адміністратора центру надання адміністративних послуг  Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.
  2. Про заміщення вакантної посади  спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

СЛУХАЛИ: Голову конкурсної комісії, Іванюк Т.В., яка ознайомила членів комісії з відомостями про осіб, які подали документи для участі в конкурсі, а також ознайомила претендентів на посади з умовами проведення конкурсу.

1.      На заміщення вакантної посади адміністратора центру надання адміністративних послуг Зеленопідської сільської ради подано заяву від однієї особи:

- Міннігулової Альони Вікторівни,  1980 року народження;

ІІ. Конкурсанту  запропоновано витягнути білет та почати письмовий іспит.

Міннігулова Альона Вікторівна                        - 17 балів (білет № 07);

2.      На заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з земельних питань  Зеленопідської сільської ради подано заяву від однієї особи:

- Мілованова Євгена Миколайовича,  1992 року народження;

ІІ. Конкурсанту  запропоновано витягнути білет та почати письмовий іспит.

Мілованов Євген Миколайович                         - 19 балів (білет № 02)

ВИРІШИЛИ:

1. За результатами іспиту рекомендувати сільському голові призначити на посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг Зеленопідської сільської ради Міннігулову Альону Вікторівну.
  2. За результатами іспиту рекомендувати сільському голові призначити на посаду спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Зеленопідської сільської ради Мілованова Євгена Миколайовича.

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає

Голова комісії                                                           Т.В. ІВАНЮК

Секретар комісії                                                          О.О. ШУМІЛОВА

Члени комісії:                                                           А.В. БІЛОКУР