Зеленопідська сільська рада
територіальної громади Херсонської області

До уваги бджолярів та суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур!

Дата: 22.04.2021 13:29
Кількість переглядів: 273

 

До уваги бджолярів та суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур!

                                                                                                              

Звертаємо Вашу увагу, що набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі –Наказ).

Запроваджено дуже важливі для галузі бджільництва, нові підходи (норми) щодо реєстрації пасік та їх переміщення, видачі ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку, попередження та встановлення фактів масового отруєння бджіл, інформування аграріями про застосування пестицидів та агрохімікатів, визначено завдання та повноваження постійних комісій, запроваджено єдиний типовий Акт встановлення факту отруєння бджіл.

З повним змістом Наказу можна ознайомитись за посиланням  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0280-21#Text   

  Враховуючи викладене, прохаємо керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні ділянки, забезпечити подання своєчасної інформації (відповідно переліку, зазначеному в п.6 Інструкції) про заплановане застосування засобів захисту рослин в письмовому вигляді на електронну адресу cperekop@ukr.net для розміщення її на офіційному сайті Зеленопідської сільської ради з метою повідомлення зареєстрованих бджолярів.

 

 

Адміністрація

 


Фото без опису

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора