Акція "З УКРАЇНОЮ НА ЗАВЖДИ ! "

Дата: 05.04.2021 14:25

Всеукраїнська громадська спілка"Кордон" звертається із проханням підтримати громадську ініціативу шляхом організації проведення в навчальних закладах Зеленопідської територіальної громади волдонтерської  акції "Дошкільного та шкільного волонтера - 2021 "Пасхальний кошик" з гаслом "З УКРАЇНОЮ НАЗАВЖДИ!", яка проходитиме з 05 квітня по 20 квітня 2021 року.

Волонтерська акція сприятиме військово-патріотичному вихованню молоді та населення громади, вихованню милосердя, добра, справжнього патріота та майбутнього захисника Батьківщини.

Зібрані речі будуть відправлені волонтерами ВГС "Кордон" військовослужбовцям в зону ООС (АТО).

Необхідні речі: засоби гігієни, миючі засоби, печиво, цукерки (солодощі), чай, кофе, рукавиці будівельні, шкарпетки, макаронні вироби, консервація та обов`язково дитячі малюнки.