Дата: 31.03.2021 13:07

30 березня 2021 року о 16.00 годині відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішувалося питання щодо масової загибелі (знищення) представників червонокнижних видів птахів на території Зеленопідської сільської ради.

29.03.2021 року було проведено епізоотичне розслідування в ході якого встановлено загибель дикої птиці (журавель сірий – 106 гол., огар – 28 гол., крижень – 1 гол., свищ – 1 гол., мартин – 4 гол.) та зайців – 2 гол. на відстані 3 км від с. Слиненко в полі з озимою пшеницею площею 84,4684 га. Комісією вирішено невідкладно провести роботу по збору загиблої птиці з подальшим спалюванням трупів та заборонено вільний вигул домашньої птиці в с. Слиненко на період сезонної міграції птиці.