Дата: 16.03.2021 15:53

Протокол №07

15.03.2021 р.                                                  початок засідання – 14.00 год.

закінчено засідання –15.20 год.

Місце проведення – зал засідання Зеленопідської сільської ради

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

ІВАНЮК Т.В.                      -  голова комісії, секретар Зеленопідської

сільської ради

ШУМІЛОВА О.О.                 - секретар комісії, інспектор з кадрової

діяльності

Члени комісії

БОНДАРЕНКО Ю.Г.         – начальник ЦНІСП Зеленопідської сільської ради

БІЛОКУР А.В.                   -  спеціаліст з  юридичних питань

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про заміщення вакантної посади  начальника центру надання адміністративних послуг  Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

СЛУХАЛИ: голову конкурсної комісії, Іванюк Т.В., яка ознайомила членів комісії з відомостями про осіб, які подали документи для участі в конкурсі, а також ознайомила претендентів на посади з умовами проведення конкурсу.

1.      На заміщення вакантної посади начальника центру надання адміністративних послуг Зеленопідської сільської ради подано заяву від однієї особи:

- Долинич Валентина Володимирівна,  1975 року народження;

ІІ. Конкурсанту  запропоновано витягнути білет та почати письмовий іспит.

Долинич Валентина Володимирівна                        - 17 балів (білет № 07);

ВИРІШИЛИ:

1. За результатами іспиту рекомендувати сільському голові призначити на посаду начальника центру надання адміністративних послуг Зеленопідської сільської ради Долинич Валентину Володимирівну.

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає

Голова комісії                                                           Т.В. ІВАНЮК

Секретар комісії                                                 О.О. ШУМІЛОВА

Члени комісії:                                                        А.В. БІЛОКУР