Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради

Дата: 15.03.2021 13:14

Зеленопідська сільська рада територіальної громади Херсонської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад

І. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Зеленопідської сільської ради

1. Спеціаліст  ІІ кат. з економічних питань (одна посада).

Вимоги до вакантної посади: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, необхідні професійні ділові якості, знання ділової етики, упевнений користувач ПК.

2. Спеціаліст ІІ кат. з бухгалтерського обліку (2 посади).

Вимоги до кандидата на заміщення  вакантної посади: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, необхідні професійні ділові якості, знання ділової етики, упевнений користувач ПК.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за 2020 рік.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Звертатися до інспектора з кадрової діяльності за адресою: 74853, вул. Миру,12, селище Зелений Під, Каховський район, Херсонська область, телефони для довідок:   0668433072.

Секретар ради                                   Тетяна ІВАНЮК