Дата: 03.03.2021 10:55

Протокол №6

02.03.2021 р.                                                    початок засідання – 14.00 год.

закінчено засідання – 14.35 год.

Місце проведення – зал засідання Зеленопідської сільської ради

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

ІВАНЮК Т.В.                     -  голова комісії, секретар Зеленопідської

сільської ради

ШУМІЛОВА О.О.                 - секретар комісії, інспектор з кадрової

діяльності

Члени комісії

БОНДАРЕНКО Ю.Г.         – начальник ЦНІСП Зеленопідської сільської ради

БІЛОКУР А.В.                   -  спеціаліст з  юридичних питань

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про заміщення вакантної посади  адміністратора центру надання адміністративних послуг  Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області.

СЛУХАЛИ: голову конкурсної комісії, Іванюк Т.В.., яка ознайомила членів комісії з відомостями про осіб, які подали документи для участі в конкурсі, а також ознайомила претендентів на посади з умовами проведення конкурсу.

1.      На заміщення вакантної посади адміністратора центру надання адміністративних послуг Зеленопідської сільської ради подано заяв від трьох осіб:

- Гончар Алла Андріївна,  1970 року народження;

- Стеблина Ірина Олександрівна, 1981 року народження;

- Козачук Дар’я Сергіївна, 1991 року народження, надала не повний пакет документів тому до екзамену не допускається:

ІІ. Конкурсантам запропоновано витягнути білет та почати письмовий іспит.

Гончар Алла Андріївна                        - 18 балів (білет № 04);

Стеблина Ірина Олександрівна           - 13 балів (білет № 08)

ВИРІШИЛИ:

1. За результатами іспиту рекомендувати сільському голові призначити на посаду спеціаліста адміністратора центру надання адміністративних послуг Зеленопідської сільської ради Гончар Аллу Андріївну.

Голосували: «за» - 5, «проти» - немає

Голова комісії                                                            Т.В. ІВАНЮК

Секретар комісії                                                  О.О. ШУМІЛОВА

Члени комісії:                                                           А.В. БІЛОКУР