Відділ освіти , культури , молоді та спорту Зеленопідської сільської ради дякує всім за участь та подарований натхненний настрій !!!

Дата: 25.02.2021 21:58

25 лютого на базі Богданівського сільського клубу відбувся перший етап обласного  огляду-конкурсу читців присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка «Світлиця кобзаревих дум» серед аматорів закладів культури ,учнів, вихованців, слухачів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Зеленопідської громади. У часники поділилися за номінаціями: читці - аматори у віковій категорії 14-20 років ( 5 чол.) , читці – аматори у віковій категорії від 21 – 45 років ( 2 чол.) та поетичні театри (1). Загалом  у конкурсі було представлено 6 творів та 2 літературні композиції.

Основними критеріями оцінки були: художній рівень виконавської майстерності; чітка дикція; розкриття головної думки і художніх образів твору; яскрава індивідуальність; володіння основами художнього читання, культура поведінки на сцені та естетика сценічного одягу.

Талановиті театрали із закладів загальної середньої освіти, клубних та бібліотечних закладів громади показали свій талант у володінні словом. Виступи учасників засвідчили відповідальне ставлення до участі в конкурсі, що виявилося у майстерному читанні поезій Тараса Шевченка та Лесі Українки, вмілому розкритті ролі героя поетичного твору, естетиці сценічного костюма.

Рішенням журі визначено переможців:

Дипломом  І ступеню нагороджена  Маскаль Елеонора Павлівна – учениця

Семенівського ОЗЗСО ( кер . Хижинська Тетяна Миколаївна)

Дипломом ІІ ступеню нагороджена Бакуліна Євгенія Олександрівна -  учениця Семенівського ОЗЗСО( кер. Боровець  Лідія Іванівна)

Дипломом ІІІступеню нагороджена  Чернєцова Тетяна Леонідівна – вчитель Зеленопідського ОЗЗСО ( кер. Кузовова Ірина Арсентіївна)

Дипломом ІІІ ступеню нагороджений поетичний театрЗеленопідського СБК (кер. Наталя Миколаївна Меденко)

Грамотами за участь були нагороджені

Лесенко Валерія Юріївна учениця Семенівського ОЗЗСО« Костогризівської гімназії

Федоренко Кароліна Олександрівна Учасниця гуртка художнього слова Федорівського СБК

Дорош Вікторія Тимурівна Учасниця гуртка художнього слова Федорівської сільської бібліотеки Халімон Тетяна Олександрівна - вчитель Зеленопідського ОЗЗСО