Про призначення уповноваженої особи

ЗЕЛЕНОПІДСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІІІ сесії сільської ради VIII скликання

Від 19 лютого 2021 року                    № 256

Про  призначення уповноваженої особи

Відповідно до рішення VII сесії VIII скликання від 11.02.2021 року № 87 «Про призначення на посаду старости Костогризівського старостинського округу Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області Семенюк Галину Миколаївну», статті 37, пункту четвертого частини другої статті 40 Закону України «Про нотаріат», статті 245 Цивільного кодексу України, керуючись п.1 ст.10, ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Призначити старосту Костогризівського старостинського округу СЕМЕНЮК Галину Миколаївну уповноваженою особою, яка має право на території Костогризівського старостинського округу (с. Костогризове, с. Богданівка, с. Наталівка) вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат» та посвідчувати довіреності, які прирівнюються до нотаріально посвідчених, згідно статті 40 Закону України «Про нотаріат».

2. Вважати таким що втратив чинність пункт 3 VI сесії VIII скликання від 07.12.2020 року №96 «Про призначення уповноваженої особи»  «призначити старосту Костогризівського старостинського округу БАРАНЧУКА Сергія Олексійовича уповноваженою особою, яка має право на території Костогризівського старостинського округу (с. Костогризове, с. Богданівка, с. Наталівка) вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат» та посвідчувати довіреності, які прирівнюються до нотаріально посвідчених, згідно статті 40 Закону України «Про нотаріат».

3. Уповноваженій особі, Семенюк Г.М.:

3.1.В своїй роботі керуватися законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністра юстиції України та іншими нормативними актами та загальними правилами вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування згідно з додатком;

3.2.Згідно частини другої статті 8 Закону України «Про нотаріат» зберігати нотаріальну таємницю, навіть якщо діяльність обмежується наданням правової допомоги чи ознайомленням з документами і дія, що прирівнюється до нотаріальної, не вчинялась;

3.3.Відповідно до статті 9 Закону України «Про нотаріат»  не має права вчиняти нотаріальні дії на своє ім'я і від свого імені, на ім'я і від імені свого чоловіка, його та своїх родичів (батьків, дітей, онуків, діда, баби, братів, сестер), а також на ім'я та від імені працівників Зеленопідської сільської рад, а також на ім'я і від імені даного органу місцевого самоврядування.

4.Для посвідчення заповітів та завірення Заяв про реєстрацію зміни і скасування заповітів та зміни і розірвання спадкових договорів, засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них, засвідчення справжності підпису на документах, посвідчення довіреностей, які прирівнюються до нотаріальних, видача дублікатів документів старості Костогризівського старостинського округу Семенюк Галині Миколаївні, надати право використовувати печатку Костогризівського старостинського округу виконавчого комітету Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської області;

5.На час відсутності уповноваженої особи, яка має право вчиняти нотаріальні дії та посвідчувати довіреності, які прирівнюються до нотаріально посвідчених на території Костогризівського старостинського округу (тимчасова непрацездатність, щорічна та додаткова відпустки) обов’язки відповідального за ведення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей, які прирівнюються до нотаріально посвідчених покласти на секретаря виконавчого комітету Зеленопідської сільської ради КОВАЛЕНКО Маргариту Юріївну, надати право використовувати печатку виконавчого комітету Зеленопідської сільської територіальної громади Херсонської області.

6. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова                                     Олена ПЕЛЕШОК